יוון, האי הסודי והקסום קרפאטוס

קארפטוס היא סודי קסום ומיוחד השמור היטב. שכנן בלב הים הקארפטי,בין רודוס לכרתים. מיקומו של האי, איפשר לתושביו לשמור על אורח חיים מסורתי, ולנו כאורחים מאפשר לחוות את יוון האמתית. בקרפאטוס עדיין ניתן לראות נשים לבושות בבגדים מסורתיים. הבתים מקושטים בעבודות טקסטיל, קרמיקה ועל שיוצרו ביד, חלקם הם ממש מוזיאון קטן. קארפטוס נחשב אי לתיירים היודעים מה הם מחפשים. גן עדן זאולוגי ובוטאני, סביב האי חיים כלבי ים…  בעלי המזל יוכלו לראות אותם במערות בין המצוקים בקרבת החוף. מרכז האי מכוסה יער צפוף, אזור הכפרים פילס, מסחורי וספואה ואזורים רבים מכוסים בכרמים ומטעים של עצי פרי.

ארנון מרציפר מומחה לאיי יוון ייקח אותנו למסע מרתק בקרפאטוס, יספר לנו את ההיסטוריה המרתקת של האי, יסחוף אותנו לחוויה חושנית של חופים, נופים מרהיבים, כפרים ציוריים, אנשים, טברנות וטעמים יוצאי דופן.

במהלך הטיול הוירטואלי שלנו נבקר אצל מרינה בכפר ״אולימפוס״ השוכן בחלקו הצפוני של האי, נסייר עם אנה בטראסות בהן היא מגדלת עגבניות, חצילים, גפנים, חיטה וחימצה, נצא לשייט לאורך חופיו המזרחיים של האי, ונקפוץ למי הטורקיז בין מפרצי האי.

בערב כמובן שלא נוותר על ארוחה אצל סופיה בטיילת של העיר המרכזית ״פיגדיה״, ובהמשך נקנח עם זמרים ובוזוקי בטברנה של ״מיכאליס״.

מחכים לכם עם עלי הגפן, האוזו והמון מצב רוח טוב…

מרצה: ארנון מרציפר

ההרצאה בשיתוף עם מטיילים עם דרכים – Travel בזום – הרצאות מרתקות שייקחו אותנו הכי רחוק שאפשר בכורסה.

ההרצאות חינמיות והקישור לזום הוא ישיר ללא צורך בסיסמה

ההרצאות יפתחו לקהל הצופים כ- 60 דקות לפני תחילת ההרצאה

השיעור הקרוב

13 אוק 2020

שעה

18:30 - 20:00